Mocni w Duchu

Raz w roku, zimą, prowadzimy trzydniowe Warsztaty Muzyczne dla młodzieży w wieku szkoły gimnazjalnej i licealnej (także technikum).  

Warsztaty przeznaczone są dla scholi i zespołów parafialnych, oraz dla każdego, kto odkrył duchowy wymiar naszych pieśni i chce nauczyć się je śpiewać, grać lub tańczyć. Wraz z młodzieżą niepełnoletnią przyjeżdżają pełnoletni opiekunowie, którzy również mogą brać udział w warsztatach. Opiekunowie zajmują się niepełnoletnią młodzieżą w czasie przerw i biorą na siebie odpowiedzialność za podopiecznych podczas całych warsztatów. Jeden opiekun może zajmować się maksymalnie dziesięcioma osobami.

Więcej informacji na ich temat - tutaj.


Na wiosnę prowadzimy również jednodniowe Warsztaty Muzyczne dla dorosłych. W tych warsztatach mogą uczestniczyć również osoby powyżej 16 roku życia, jesli mają ze sobą pisemną zgodę rodzica bądź opiekuna prawnego.

Warsztaty przeznaczone są dla odpowiedzialnych za schole i zespoły parafialne, organistów, animatorów różnych grup muzycznych oraz dla każdego, kto odkrył duchowy wymiar naszych pieśni i chce nauczyć się je śpiewać, grać lub tańczyć.

Więcej informacji na ich temat - tutaj.Dwa razy w roku prowadzimy jednodniowe Warsztaty Muzyczne dla dzieci. Odbywają się one jesienią oraz wiosną. Każda seria warsztatów jest niezależna.

Warsztaty przeznaczone są dla scholi dziecięcych i młodszych zespołów parafialnych. Wraz z dziećmi przyjeżdżają pełnoletni opiekunowie, którzy zajmują się dziećmi w czasie przerw i biorą na siebie odpowiedzialność za podopiecznych podczas całych warsztatów. Jeden opiekun może zajmować się kilkoma dzieciakami.

Więcej informacji na ich temat - tutaj.Wpłaty na Warsztaty Muzyczne dokonujemy na konto:

42 2130 0004 2001 0459 1020 0003

Mocni w Duchu
ul. Sienkiewicza 60
90-058 Łódź
Tytułem: Warsztaty Muzyczne - imię i nazwisko

Copyright © 2021 mocni.jezuici.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.