Mocni w Duchu

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa

Inicjatywa dla młodzieży w wieku 12 - 20 lat.

Fanpage na FB

Najbliższe spotkanie: 27 marca 2018

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa to specjalny wieczór, raz w miesiącu, kiedy młodzi mogą mocno uwielbiać Boga. Spotkania odbywają się o godz. 19.00 w kościele Jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60). Jest to wydarzenie wysokonakładowe - od profesjonalnego nagłośnienia po światła koncertowe w kościele. Muzycznie nad wydarzeniem czuwa zespół Mocni w Duchu. Spotkanie animuje grupa młodzieżowa Młodość - lubię to.

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa to zaproponowanie młodym w Kościele czegoś bardzo atrakcyjnego, na co mogą zaprosić kolegów i nie będą się wstydzić braku profesjonalizmu. Zadaniem Uwielbieniowej Łodzi Ratunkowej jest wzmocnić działania na rzecz młodych, które prowadzimy regularnie podczas katechezy i pracy w parafiach. Często brakuje nam środków, aby zrobić coś profesjonalnie. Ten brak chcemy wypełnić Uwielbieniową Łodzią Ratunkową.

Skupiamy się na młodzieży z gimnazjów i liceów. Zapraszamy również młodszych studentów. Do kościoła mogą wejść tylko ludzie młodzi. Dla katechetów, rodziców i opiekunów przewidujemy miejsca na chórze. Wydarzenie jest transmitowane na YouTube w jakości full HD.

Daty spotkań w roku szkolnym 2017/2018,
będą to piątki, a w Wielkim Poście wtorki:

22 IX, 27 X, 24 XI, 26 I, 27 II, 27 III, 27 IV, 15 VI.

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa wyglądała tak:

Copyright © 2018 mocni.jezuici.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.