Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym

Mocni w Duchu

Zobacz nasz profil na FacebookZobacz nasz kanał na YouTube

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa

Inicjatywa dla młodzieży z gimnazjów i liceów.

Funpage na FB

Najbliższe spotkanie: 25 kwietnia 2017

Zapraszamy na nową inicjatywę dla młodzieży - Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa. Jeden wtorkowy wieczór w miesiącu, kiedy młodzi mogą mocno uwielbiać Boga. Spotkania odbywają się o godz. 19.00 w kościele Jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60). Jest to wydarzenie wysokonakładowe - od profesjonalnego nagłośnienia po światła koncertowe w kościele. Muzycznie nad wydarzeniem czuwa zespół Mocni w Duchu. Spotkanie animuje grupa młodzieżowa Młodość - lubię to.

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa to zaproponowanie młodym w Kościele czegoś bardzo atrakcyjnego, na co mogą zaprosić kolegów i nie będą się wstydzić braku profesjonalizmu. Zadaniem Uwielbieniowej Łodzi Ratunkowej jest wzmocnić działania na rzecz młodych, które prowadzimy regularnie podczas katechezy i pracy w parafiach. Często brakuje nam środków, aby zrobić coś profesjonalnie. Ten brak chcemy wypełnić Uwielbieniową Łodzią Ratunkową.

Skupiamy się na młodzieży z gimnazjów i liceów. Zapraszamy również młodszych studentów. Do kościoła mogą wejść tylko ludzie młodzi. Dla katechetów, rodziców i opiekunów przewidujemy ostatnie ławki w kościele. Wydarzenie jest transmitowane na YouTube w jakości full HD.

Daty pozostałych spotkań w roku szkolnym 2016/2017:

25 IV, 30 V.

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa wyglądała tak:

Copyright © 2017 mocni.jezuici.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.